Коробка GC Reversible Worm Case RWC-1710
Коробка GC Reversible Worm Case RWC-1710 — це компактна, двостороння коробка, призначена для зберігання та перевезення риболовних приманок і грузил. У комплекті йде 30 знімних перегородок для зручного розподілу приманок і аксесуарів.
Коробку Golden Catch Reversible Worm Case RWC-1710 ви можете придбати в нашому магазині Fish Haven за найвигіднішою ціною та з доставкою по всій Україні. Якщо у вас виникли питання щодо снастей, звертайтесь до нас, наші менеджери — професіонали своєї справи.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Тип | Коробка |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 17.5 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Висота | 3.8 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴








